Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19939
Stary 16.11.2012, 13:58
Tak troszczysz się o Polskę? Ciekawe jak wygląda naprawdę ta twoja działalność społeczna i charytatywna. Działasz samorządowo, założyłeś jakiegoś NGO'sa, czy może prowadzisz fundację? Sądzę, że nie działasz w żaden sposób tylko wyrabiasz jakąś pańszczyznę u przedsiębiorcy i najwyżej zrzucisz się na tacę raz na tydzień. Poza tym wydaje mi się, że jedynym twoim w niej udziałem jest naśladowanie Drozda na tym forum i opowiadanie tych farmazonów, które opowiadasz.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 16.11.2012 o godz. 14:00.