Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2814
Stary 16.11.2012, 13:57
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Sytuacja wygląda następująco - jeśli to był zamach, Rosja gra sobie aktualnie Tuskiem, jeśli to nie był zamach, Rosja gra sobie aktualnie Kaczyńskim, narodowcami, skrajną prawicą. Obie wersje na szkodę naszego kraju, obie korzystne dla naszych północnych sąsiadów. A my jak widać dobrze czujemy się w roli pionków Rosjan. Pierwszym odpowiedzialnym za to jesteśmy jednak my, Polacy bo po pierwsze puściliśmy setkę osób z narodowej elity w jednym ruskim gracie do kraju nam nieprzychylnego, po drugie nie zrobiliśmy zbyt wiele, żeby tą sprawę odpowiednio rozwiązać, nie powołaliśmy na starcie międzynarodowej komisji i tak dalej. Za ten stan odpowiada w takim samym stopniu obóz byłego prezydenta, jak i aktualnego premiera, koniec kropka.
Bzdura, nie kropka tylko przecinek. Za co niby odpowiada obóz byłego prezydenta ? Uściślij, konkretnie za co ? . Bo za co odpowiada obecnego prezydenta i premiera to codziennie właśnie widać po zalewającym nas steku ich kłamstw i obrazu katastrofalnego nieróbstwa.
Odpowiedz cytując