emj10 napisał(a):

Gwiażdzisty już płaczesz, że nie uzyskasz dopłaty bezpośredniej pod Krakowem? Poczekaj, spokojnie kasa będzie, bo Francja, czy W.Brytania (kasa dla królowej) nie chcą cięć w tej materii
|
Ty już pewnie wiesz bo jak widać jesteś przy korycie. Dla Ciebie starczy bo taki wesoły jesteś, a ja się martwię tylko o Polskę.
O te bankrutujące szpitale, o chorych co muszą umierać bo na lekarstwa nie ma a ludzie stoją w kilometrowych kolejkach do specjalistów, o rolników, którzy w UE są robieni w wała i dostają o wiele gorsze pieniadze od rolników w innych krajach UE, o rozkopane pseudoautostrady zostawione w szczerym polu, o brak inwestycji drogowych w Małopolsc,e o coraz wyższe koszt utrzymania, coraz wyższe POdatki itp, itd.
Tobie wystarczy oglądnąć ten cyrk w reżimowych mediach jakoby notoryczny oszust walczył o pieniądze dla Polski śliniąc się do Merkel i jesteś cały w skowronkach

.