Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8909
Stary 16.11.2012, 13:15
Okazało się, że nie będzie można kupić w ogóle biletów na sektor G (nie będzie prowadzona sprzedaż na ten sektor).
Ostatnio edytowane przez heoij : 16.11.2012 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując