|
Może mi ktoś odpowiedzieć czy będzie możliwość kupienia biletu na trybunę G w otwartej sprzedaży np. w niedzielę przed meczem ?
Czy całe G jest zarezerwowane dla przenoszonych z C i nie ma takiej możliwości ?
Bo inne sektory mnie raczej nie interesują ...
|