Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26476
Stary 16.11.2012, 12:17
robił ktos kurs na wozek widlowy? jak to wyglada w praktyce, jakies teorie jazdy? duzo godzin?
jak chce zrobic na elektryczny gazowy i spalinowy to place raz? czy za kazdy rodzaj osobno?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując