Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2101
Stary 16.11.2012, 11:13
http://www.youtube.com/watch?v=lNFY20VmOWA nadal boli jak się ogląda ten mecz eh.. co roku człowiek myślał, znów trzeba będzie czekać co najmniej rok na kolejną szansę..
Teraz ile poczekamy..? "Wisełko wygraj mecz..", "Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cię!".
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując