http://www.youtube.com/watch?v=lNFY20VmOWA nadal boli jak się ogląda ten mecz eh.. co roku człowiek myślał, znów trzeba będzie czekać co najmniej rok na kolejną szansę..
Teraz ile poczekamy..? "Wisełko wygraj mecz..", "Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cię!".