Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8009
Stary 16.11.2012, 08:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widocznie nasz był za słaby.

Co ma Probierz do stracenia? Niewiele - nawet jak GKS spadnie to nikt normalny nie będzie tego uważał za błąd w sztuce. Za to każdy urwany punkt będzie dla Probierza sposobem na odbudowanie legendy, mocno nadszarpniętej kompromitacjami w Arisie i Wiśle. Koledzy z "Weszło" pomogą.

Akurat strażak to w naszej lidze świetna fucha - co sezon będą jakieś drużyny rozpaczliwie bujające się nad strefą spadkową (nie wiem czy na dłużej do nich nie dołączymy). Tak więc Probierz wraca gdzie jego miejsce, szkoda że po drodze zaliczył nasz klub. Mniejsza już nawet o wyniki, ale ta "niejasna" przeszłość...
Ja o czymś nie wiem? To pierwsze to jeszcze na upartego można napisać chociaż ogranie u siebie Panaty juz raczej eliminuje możliwość napisanie kompromitacja, tak drugie to totalne przestrzelenie się z prawdą...
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując