piotrek*krk napisał(a):

|
bylem dzisiaj okolo 19 - zero ruchu i jest jak piszesz. jak komus zalezy na normalnym odebraniu biletu zawsze moze przyjsc w niedziele wczesniej bo zapowiada sie niezle kongo przy wiekszej ilosci ludzi,
|
Byłem ok. 18. zero ruchu. Ale szukanie na listach karnetowiczów po nazwisku i wypisanie ręcznie biletu zajęło 5 minut mniejwięcej... co nam daje przepustowość 12 osób na godzinę na dany podsektor typu C2 lub C4. Współczuję tym co w niedzielę będą tam wyzywać wszystko i wszystkich.