Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8904
Stary 15.11.2012, 23:47
piotrek*krk napisał(a):Wyświetl post
bylem dzisiaj okolo 19 - zero ruchu i jest jak piszesz. jak komus zalezy na normalnym odebraniu biletu zawsze moze przyjsc w niedziele wczesniej bo zapowiada sie niezle kongo przy wiekszej ilosci ludzi,
Byłem ok. 18. zero ruchu. Ale szukanie na listach karnetowiczów po nazwisku i wypisanie ręcznie biletu zajęło 5 minut mniejwięcej... co nam daje przepustowość 12 osób na godzinę na dany podsektor typu C2 lub C4. Współczuję tym co w niedzielę będą tam wyzywać wszystko i wszystkich.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując