Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8903
Stary 15.11.2012, 23:27
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie odnośnie odbioru biletów na sektor G? Jak wygląda całe to tymczasowe stanowisko oraz jak przebiega proces odbioru biletu, bo jak się spodziewam w niedzielę przed meczem zdecydowana większość osób będzie odbierała ten bilet. I tu pytanie czy mają szanse żeby ewentualnie zdążyć na mecz
żeś bezrobotny, to rusz sie do krakowa w sobote, i przywiez ze soba jakis alkohol, unikniesz kolejek, i milo spedzisz czas :]
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując