SZYMEK_TSW napisał(a):

A ja mam pytanie odnośnie odbioru biletów na sektor G? Jak wygląda całe to tymczasowe stanowisko oraz jak przebiega proces odbioru biletu, bo jak się spodziewam w niedzielę przed meczem zdecydowana większość osób będzie odbierała ten bilet. I tu pytanie czy mają szanse żeby ewentualnie zdążyć na mecz
|
żeś bezrobotny, to rusz sie do krakowa w sobote, i przywiez ze soba jakis alkohol, unikniesz kolejek, i milo spedzisz czas :]