Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrek*krk
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8901
Stary 15.11.2012, 22:01
Adriss napisał(a):Wyświetl post
Nie ma ruchu bo nie ma decyzji co robimy.

dla swietego spokoju zawsze mozna odebrac ten swistek papieru - nic nie kosztuje i mozna spokojnie poczekac jakie jest odgorne stanowisko.
Odpowiedz cytując