Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrek*krk
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
8901
15.11.2012, 22:01
Adriss
napisał(a):
Nie ma ruchu bo nie ma decyzji co robimy.
dla swietego spokoju zawsze mozna odebrac ten swistek papieru - nic nie kosztuje i mozna spokojnie poczekac jakie jest odgorne stanowisko.
piotrek*krk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek*krk
Znajdź inne posty napisane przez piotrek*krk