Watts napisał(a):

|
Barak z pięcioma okienkami (C1,C2,C3,C4,C5) w stylu starych kas doczepiony do Wiślackiego Świata, dajesz kasjerowi KK, ten odnajduje cię na liście karnetowiczów z danego podsektora, zaznacza jakiegoś ptaszka na spisie, wypisuje pisakiem Twoje dane na bilecie który otrzymujesz z powrotem z kartą. Jest ciasnawo, więc w niedzielę mogą być dantejskie sceny.
|
bylem dzisiaj okolo 19 - zero ruchu i jest jak piszesz. jak komus zalezy na normalnym odebraniu biletu zawsze moze przyjsc w niedziele wczesniej bo zapowiada sie niezle kongo przy wiekszej ilosci ludzi,