Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrek*krk
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8899
Stary 15.11.2012, 21:47
Watts napisał(a):Wyświetl post
Barak z pięcioma okienkami (C1,C2,C3,C4,C5) w stylu starych kas doczepiony do Wiślackiego Świata, dajesz kasjerowi KK, ten odnajduje cię na liście karnetowiczów z danego podsektora, zaznacza jakiegoś ptaszka na spisie, wypisuje pisakiem Twoje dane na bilecie który otrzymujesz z powrotem z kartą. Jest ciasnawo, więc w niedzielę mogą być dantejskie sceny.
bylem dzisiaj okolo 19 - zero ruchu i jest jak piszesz. jak komus zalezy na normalnym odebraniu biletu zawsze moze przyjsc w niedziele wczesniej bo zapowiada sie niezle kongo przy wiekszej ilosci ludzi,
Odpowiedz cytując