RecordAble napisał(a):

Mam szybkie pytanie co do dwóch telefonów, z których będę jeden wybierał.
Mianowicie jest to Sony Xperia U i HTC One V. Który z nich wybralibyście, dlaczego, czym one się różnią itp.?
Z góry dzięki za sugestie.
|
HTC One V mam od czerwca i szczerze polecam. Nie wiesza się, bardzo dobry aparat, łatwość obsługi. Jeśli masz mozliwość, to ubezpiecz go. Ja rozbiłem z mojej winy wyświetlacz ( upadek ), naprawa od 400 do 600 zł.