Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19913
Stary 15.11.2012, 18:39
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Żal jednak trochę prof Jerzego Stuhra.Reputacje zbudować bardzo trudno, stracić ją można bardzo szybko.Wiem, że to Starszy i młodszy Stuhr to nie te same osoby, ale jednak żal trochę nazwiska.Ojciec pewnie pali się ze wstydu.
Żebyś się Paweł nie zdziwił...