Pablo84 napisał(a):

|
Żal jednak trochę prof Jerzego Stuhra.Reputacje zbudować bardzo trudno, stracić ją można bardzo szybko.Wiem, że to Starszy i młodszy Stuhr to nie te same osoby, ale jednak żal trochę nazwiska.Ojciec pewnie pali się ze wstydu.
|
Żebyś się Paweł nie zdziwił...