|
Żal jednak trochę prof Jerzego Stuhra.Reputacje zbudować bardzo trudno, stracić ją można bardzo szybko.Wiem, że to Starszy i młodszy Stuhr to nie te same osoby, ale jednak żal trochę nazwiska.Ojciec pewnie pali się ze wstydu.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 15.11.2012 o godz. 18:35.
|