jakkfk napisał(a):

|
Proste, że nie ma różnic między wyrażeniem swojej opinii, a kłamstwem historycznym.
|
Napiszę tak - nie karm trolla. Zaraz napisze, że Stuhr też ma własną opinię na temat historii.
Nie zaniżajcie i tak już słabego poziomu. Niech sobie pisze, każdy kto ma IQ powyżej 80 - bez względu na poglądy polityczne - pokiwa z politowaniem głową i przejdzie dalej.
EDIT: Swoją drogą, jakim trzeba być tępakiem żeby bredzić o przywiązywaniu dzieci do tarcz? Każdy normalny człowiek po chwili zreflektowałby się, że majaczy...