Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19911
Stary 15.11.2012, 16:58
jakkfk napisał(a):Wyświetl post
Proste, że nie ma różnic między wyrażeniem swojej opinii, a kłamstwem historycznym.
Napiszę tak - nie karm trolla. Zaraz napisze, że Stuhr też ma własną opinię na temat historii.

Nie zaniżajcie i tak już słabego poziomu. Niech sobie pisze, każdy kto ma IQ powyżej 80 - bez względu na poglądy polityczne - pokiwa z politowaniem głową i przejdzie dalej.

EDIT: Swoją drogą, jakim trzeba być tępakiem żeby bredzić o przywiązywaniu dzieci do tarcz? Każdy normalny człowiek po chwili zreflektowałby się, że majaczy...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.11.2012 o godz. 20:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!