Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19910
Stary 15.11.2012, 16:52
Szpen napisał(a):Wyświetl post
halo, admin, jesteś tu? Może pokazać Ci jakie metody stosujesz? Dostałem bana na tydzień, za nazwanie posła Górskiego idiotą, a na tej stronie mozna przeczytać kilka postów obrażających innych : Z 2 postów o Stuhrze: "debil", "frajer", "szmata"

jakaś pisowska spóldzielnia to jest, czy są równi i rowniejsi?
Przyznaj się po prostu, że Cię powinęli na Marszu Niepodległości i dlatego nie pisałeś, a nie jakieś bany wymyślasz...