Szpen napisał(a):

halo, admin, jesteś tu? Może pokazać Ci jakie metody stosujesz? Dostałem bana na tydzień, za nazwanie posła Górskiego idiotą, a na tej stronie mozna przeczytać kilka postów obrażających innych : Z 2 postów o Stuhrze: "debil", "frajer", "szmata"
jakaś pisowska spóldzielnia to jest, czy są równi i rowniejsi?
|
Przyznaj się po prostu, że Cię powinęli na Marszu Niepodległości i dlatego nie pisałeś, a nie jakieś bany wymyślasz...