Szpen napisał(a):

|
a czy się różni gafa Stuhra od gafy górskiego, który jest za rodzeniem dzieci pochodzących z gwałtu? Jakby Ci tfu żonę zgwałcili, też byś chował jak swoje?
|
Nie pytałem Cię o posła Górskiego tylko o Stuhra. Za co bana dostałeś nie wiem i za bardzo mnie to nie obchodzi. Wypowiedzi odnośnie "dzieci z gwałtu" nie słyszałem - jak usłyszę to się ustosunkuję.
lazy napisał(a):

Widzę że zmieniłeś retorykę.
|
Nadal uważasz, że moja wypowiedź stwierdza, że dyskusja nie dotyczy Stuhra? Czy może przeczytałeś raz jeszcze i się zreflektowałeś?