Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19908
Stary 15.11.2012, 16:24
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a czy się różni gafa Stuhra od gafy górskiego, który jest za rodzeniem dzieci pochodzących z gwałtu? Jakby Ci tfu żonę zgwałcili, też byś chował jak swoje?
Nie pytałem Cię o posła Górskiego tylko o Stuhra. Za co bana dostałeś nie wiem i za bardzo mnie to nie obchodzi. Wypowiedzi odnośnie "dzieci z gwałtu" nie słyszałem - jak usłyszę to się ustosunkuję.

lazy napisał(a):Wyświetl post
Widzę że zmieniłeś retorykę.
Nadal uważasz, że moja wypowiedź stwierdza, że dyskusja nie dotyczy Stuhra? Czy może przeczytałeś raz jeszcze i się zreflektowałeś?