serek.c2 napisał(a):

Skoro wycięliście mojego krótkiego posta napiszę dłuższego - przeczytaj lazy jeszcze raz co napisałem, dyskusja toczyła się o Stuhrze ale nie dlatego, że zagrał w filmie (jak sugerowałeś) a w związku z jego wypowiedzią. Nadal tego nie ogarniasz?
Panowie powyżej - rozumiem, że dla Was Stuhr nie zachował się jak szmata? nie widzicie nic złego w jego wypowiedziach (także tych już po gafie?)?
|
Widzę że zmieniłeś retorykę.
O Stuhrze rozmawiamy bo zagrał w filmie "Pokłosie", który sprokurował pytania o prawdę historyczną i zasadność jej pokazywania. Stąd też głupia wypowiedź aktora, którą nie będzie się szczycił. BTW ma jednak spory do siebie dystans i dziś w Esce trochę się z siebie ponabijał.
Ergo, gdyby nie ten film to nie byłoby dyskusji.
Wniosek z tego że jak się na czymś nie znamy to lepiej się nie wypowiadać. Czego sobie i wszystkim tu zgromadzonym życzę.