Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19907
Stary 15.11.2012, 16:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Skoro wycięliście mojego krótkiego posta napiszę dłuższego - przeczytaj lazy jeszcze raz co napisałem, dyskusja toczyła się o Stuhrze ale nie dlatego, że zagrał w filmie (jak sugerowałeś) a w związku z jego wypowiedzią. Nadal tego nie ogarniasz?

Panowie powyżej - rozumiem, że dla Was Stuhr nie zachował się jak szmata? nie widzicie nic złego w jego wypowiedziach (także tych już po gafie?)?
Widzę że zmieniłeś retorykę.

O Stuhrze rozmawiamy bo zagrał w filmie "Pokłosie", który sprokurował pytania o prawdę historyczną i zasadność jej pokazywania. Stąd też głupia wypowiedź aktora, którą nie będzie się szczycił. BTW ma jednak spory do siebie dystans i dziś w Esce trochę się z siebie ponabijał.
Ergo, gdyby nie ten film to nie byłoby dyskusji.

Wniosek z tego że jak się na czymś nie znamy to lepiej się nie wypowiadać. Czego sobie i wszystkim tu zgromadzonym życzę.
c.d.n.