Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
barton 1906
Junior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: FC Słomniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8896
Stary 15.11.2012, 15:52. UEFA?
adam96 napisał(a):Wyświetl post
O ile mi wiadomo na UEFA nie trzeba kk a jesli chcemy kupić bilety on-line to jest ona potrzebna Jeżeli w nastepnym sezonie gralibyśmy w pucharach to trzeba wyrobić kk jeśli ccemy kupic przez neta czy nie? Chodzi m i oto czy bez kk na UEFA nie da rady kupić biletu?
Ja bym się tym zbytnio nie przejmował. Narazie niestety nie grozi nam gra w pucharach...
Odpowiedz cytując