Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19903
Stary 15.11.2012, 15:49
halo, admin, jesteś tu? Może pokazać Ci jakie metody stosujesz? Dostałem bana na tydzień, za nazwanie posła Górskiego idiotą, a na tej stronie mozna przeczytać kilka postów obrażających innych : Z 2 postów o Stuhrze: "debil", "frajer", "szmata"

jakaś pisowska spóldzielnia to jest, czy są równi i rowniejsi?