SZYMEK_TSW napisał(a):

A ja mam pytanie odnośnie odbioru biletów na sektor G? Jak wygląda całe to tymczasowe stanowisko oraz jak przebiega proces odbioru biletu, bo jak się spodziewam w niedzielę przed meczem zdecydowana większość osób będzie odbierała ten bilet. I tu pytanie czy mają szanse żeby ewentualnie zdążyć na mecz
|
Barak z pięcioma okienkami (C1,C2,C3,C4,C5) w stylu starych kas doczepiony do Wiślackiego Świata, dajesz kasjerowi KK, ten odnajduje cię na liście karnetowiczów z danego podsektora, zaznacza jakiegoś ptaszka na spisie, wypisuje pisakiem Twoje dane na bilecie który otrzymujesz z powrotem z kartą. Jest ciasnawo, więc w niedzielę mogą być dantejskie sceny.