Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8894
Stary 15.11.2012, 14:59
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie odnośnie odbioru biletów na sektor G? Jak wygląda całe to tymczasowe stanowisko oraz jak przebiega proces odbioru biletu, bo jak się spodziewam w niedzielę przed meczem zdecydowana większość osób będzie odbierała ten bilet. I tu pytanie czy mają szanse żeby ewentualnie zdążyć na mecz
Barak z pięcioma okienkami (C1,C2,C3,C4,C5) w stylu starych kas doczepiony do Wiślackiego Świata, dajesz kasjerowi KK, ten odnajduje cię na liście karnetowiczów z danego podsektora, zaznacza jakiegoś ptaszka na spisie, wypisuje pisakiem Twoje dane na bilecie który otrzymujesz z powrotem z kartą. Jest ciasnawo, więc w niedzielę mogą być dantejskie sceny.
Odpowiedz cytując