Marszałek napisał(a):

|
Tego co był w Podbeskidziu. Przynajmniej ma wyniki w postaci awansów i budowy zespołu z marnego materiału piłkarskiego. W doświadczeniu bije na łeb Probierza.
|
Kasperczyk? Z Podbeskidziem utrzymał się w pierwszej lidze, doszedł bodaj do półfinału PP, awansował do ekstraklasy, utrzymał się... i to by było na tyle jeśli chodzi o wszystkie osiągnięcia w jego karierze. Chyba przesadzasz z tym doświadczeniem i to gruuuubo.