Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7999
Stary 15.11.2012, 14:43
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Tego co był w Podbeskidziu. Przynajmniej ma wyniki w postaci awansów i budowy zespołu z marnego materiału piłkarskiego. W doświadczeniu bije na łeb Probierza.
Kasperczyk? Z Podbeskidziem utrzymał się w pierwszej lidze, doszedł bodaj do półfinału PP, awansował do ekstraklasy, utrzymał się... i to by było na tyle jeśli chodzi o wszystkie osiągnięcia w jego karierze. Chyba przesadzasz z tym doświadczeniem i to gruuuubo.
Odpowiedz cytując