Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8891
Stary 15.11.2012, 14:35
fialo - Mysle, że tu nie chodzi tylko o to, że nagle pojawi sie dodatkowo 5 tys. ludzi wiecej.
Ale napewno dla osob które mieszkają np. 50 km od Krakowa bedzie to duza wygoda
Odpowiedz cytując