Ostatnie dni głosowania w konkursie Muratora na najlepszy obiekt architektoniczny Polski. Jest to prestiżowy konkurs "Życie w architekturze" - Ważna informacja "Aby wziąć udział w plebiscycie, wystarczy kliknąć w miniaturę jednego ze
120 obiektów zamieszczonych na stronie. Można głosować anonimowo"
Jeśli chodzi o Kraków głosować można np. na: Muzeum Sztuki Współczesnej,
http://architektura.muratorplus.pl/z...-krakowie/136/