Japycz napisał(a):

|
A ja mam takie jedno małe pytanie. Karta Kibica jest wyrabiana bezterminowo czy jak się zaczyna nowy sezon to trzeba wyrobić nową kartę? Proszę o odpowiedź.
|
Masz napisane na Karcie Kibica do kiedy twoja jest ważna. Ja mam do 01.01.2013 a kolega ma np do 2014.