Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8887
Stary 15.11.2012, 13:39
Japycz napisał(a):Wyświetl post
A ja mam takie jedno małe pytanie. Karta Kibica jest wyrabiana bezterminowo czy jak się zaczyna nowy sezon to trzeba wyrobić nową kartę? Proszę o odpowiedź.
Masz napisane na Karcie Kibica do kiedy twoja jest ważna. Ja mam do 01.01.2013 a kolega ma np do 2014.
Odpowiedz cytując