Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Japycz
Junior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8886
Stary 15.11.2012, 13:33
A ja mam takie jedno małe pytanie. Karta Kibica jest wyrabiana bezterminowo czy jak się zaczyna nowy sezon to trzeba wyrobić nową kartę? Proszę o odpowiedź.
Odpowiedz cytując