Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Japycz
Junior Member
Od: 10.2009
Offline
#
8886
15.11.2012, 13:33
A ja mam takie jedno małe pytanie. Karta Kibica jest wyrabiana bezterminowo czy jak się zaczyna nowy sezon to trzeba wyrobić nową kartę? Proszę o odpowiedź.
Japycz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Japycz
Znajdź inne posty napisane przez Japycz