Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2798
Stary 15.11.2012, 11:27
Manson33 napisał(a):Wyświetl post
Swoją wypowiedzią idealnie wpisałeś się w ich szeregi !
Ciekawe jaki nosisz napis pod koszulką Wisły - prowokatorze.
Dopiero dzisiaj mogę odpisać.
Nie jestem prowokatorem. Mówię co myślę. Jeszcze raz powiem nie jestem zwolennikiem żadnej partii politycznej.
Jeśli większość z osób tutaj obecnych twierdzi, że był to zamach to współczuję Wam logicznego myślenia.
To jest chore. Zwykła katastrofa i tyle. Owszem jest mi przykro, że zginęło tyle wartościowych osób ale na prawdę nie róbmy więcej sensacji z tego.
Nie będę więcej się wypowiadał bo napisałbym za dużo złego na temat K. dlatego dziękuję za wysłuchanie racji, które powinni wszyscy racjonalnie myślący ludzie wiedzieć.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując