Arapaho napisał(a):

|
Ciekawe z socjologicznego punktu widzenia. Podawane tu są przyklady , dziesiatki przykladów jakie waly robi ekipa rządząca , dzień w dzień. I niektórzy się nie wypowaidaja. Siedzą cichutko i ani mru mru. A jeśli na 50 przypadków Tuskowyznawców /vel Palikociarzy zdaży sie jeden w PIS ie to nagle wyskakują ze słowami " mam, mam , oni też , no patrzcie , co za skandal , do paki z pisiorami" by za dzień dwa znów zapaść w sen zimowy , do nastepnego przypadku
|
To "ciekawe zjawisko", to oprócz oddelegowanych na "front internetowy" młodzieżówek partii Tuska [czyli lepsza organizacyjnie propaganda], których to działanie już nie jest od oparu lat tajemnicą,
dochodzą "wrzutki" służb specjalnych na Forum. Zwyczajnie, pracownicy "służb" oraz ich kapusie wykonują swoją robotę. To Forum nie jest wyjątkiem. Zwłaszcza, że jest dość rozbudowane a przy tym gromadzi osoby ze środowiska, którym "władza" się interesuje.
Jeśli ktokolwiek uważał albo uważa, że to Forum nie jest rozpracowywane przez "służby", to moim zdaniem jest niepoprawnym idealistą. I optymistą :}
Pozostają jeszcze osoby odporne na wszelaką argumentację. Zacietrzewieni na amen :}. "Nie bo nie". Tak mają :} Istnieją pewnie zresztą niezależnie od orientacji. Prawdą jest jednak wg mnie także, iż antypisowskie, w takim działaniu jakie przytoczyłeś, jest wybitnie mobilne i zauważalne.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uciekinier z GWprawdy. Lepiej późno niz wcale?
http://www.pch24.pl/korporacja-propagandy,7432,i.html