Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19898
Stary 15.11.2012, 02:08
... Normalnie kolonia do złupienia jak się to czyta :{ "[...] w Paryżu podkreśla się, iż "Niemcy mają blisko 26 proc. polskiego rynku, podczas gdy (Francja) ma jedynie 6 proc.", co nie odpowiada "różnicom potencjałów (gospodarczych) Francji i Niemiec." http://fakty.interia.pl/swiat/news/l...darcze,1863490
------------------------------------------------
Ponieważ powyżej była też rozmowa o krzyżu, to niezależnie od tego czy istnieje PiS, PO czy nie byłoby ich, czy uważam, że komuś szkodzi gdy ktoś się modli i zapala znicze [oczywiście dla mnie, uważam, że NIE] - zwłaszcza w kontekście tak straszliwej Katastrofy, którą Rząd RP traktuje jak włamanie do garażu,

zapraszam na pokaz tolerancji. To wszystko w kontekście tzw. walki o Krzyż na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

http://vod.gazetapolska.pl/572-usuwa...a-przypominamy
Ostatnio edytowane przez yarow : 15.11.2012 o godz. 02:17.