Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.11.2012, 00:00
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ Drozd nie raczył to może Ty odpowiesz na mojego pierwotnego posta:

"Człowieku, zastanów się. Gdyby nawet to był zamach, to kto by użył trotylu i nitrogliceryny - przecież tego się od dziesiątków lat nieżywa w profesjonalnych służbach. Są setki nowocześniejszych, skuteczniejszych i trudniej wykrywalnych preparatów. Gdzie fala uderzeniowa, gdzie odgłos wybuchu, osmolone ciała, rozwalone na na znacznej powierzchni części, itd."

W moim drugim poście celowo użyłem tych sformułowań, aby pokazać absurdalność i śmieszność poziomu argumentacji w tym temacie - widzę, że nie załapałeś ironii. Niepotrzebnie jednak wymieniłem Ciebie, ponieważ Twoje posty to jednak inny poziom niż Gwiaździstego, Drozda i Arapho.
Za to twoje posty to taki sam poziom jak pysia,Szpena czy AS82 - taki samo jak u w/w brak jakiejkolwiek merytoryki.Tylko retoryka,retoryka i trochę bluzgów.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując