zakk napisał(a):

pytanie co do mandatów w mpk:
miałem bilet na legitymacji (jednak tej nie miałem przy sobie) no i dostałem mandat...
problemu by nie było gdyby to nie działo się prawie 2 miesiące temu - akurat wtedy wyjeżdżałem i o sprawie kompletnie zapomniałem, dzisiaj przypomniało mi to wezwanie do zapłaty 250zł (lub sprawa trafi do sądu)
uda się to jakoś odkręcić na św. Wawrzyńca (zmniejszając kare do jakiś opłat manipulacyjnych) czy nawet nie ma tam po co jechać? (a mam dość daleko...)
|
Idz jak najszybciej! Jak sprawę nie przekazali do sądu (finansowo zaboli mocniej) to można się dogadać, powiedz jak było naprawdę, mając wtedy bilet na 100% zapłacisz opłatę manipulacyjną. Tylko się pośpiesz.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern