Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19894
Stary 14.11.2012, 21:58
abruzzi napisał(a):Wyświetl post
Do jakich analogicznych sytuacji porównasz zachowania z pod krzyża czy z Czeladzi? Nienawiść tych ludzi i zacietrzewienie przerasta elektorat wszystkich innych opcji politycznych wzietych razem.
Ludzie są nie tyle zirytowani, co w....ieni. Za głupi jesteś, żeby to zrozumieć, ale to całkiem naturalny proces. Wraz z pauperyzacja społeczeństwa i narastającą niepewnością nasilają się skrajne reakcje.

Propaganda medialna, przeinaczanie faktów tą agresję tylko potęguje - nie jest przypadkiem, że po mordach dostają "dziennikarze" i płoną wozy transmisyjne. A najlepsze dopiero przed nami...

W Rzymie PiS nie działa, a doszło do nawalanki. Przyczyny są z grubsza te same, ale standard życia - nieporównywalny.

Jak już napisałem wcześniej - za głupi jesteś, żeby to zrozumieć. Może za kilka lat?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!