|
Orientuje się ktoś skąd mam wziąć albo gdzie znajdę SWTOR password.Pytam bo nie mogę ani się zalogować ani pobrać gry.Pobrałem klienta Star War The Old Republic i zarejestrowałem się dostałem maila potwierdzającego rejestracje ale nigdzie nie mogę znaleźć hasła .Będę bardzo wdzięczy za pomoc
|