Jaroo1 napisał(a):

To nie wiesz, ze PiSowcy (ten najtwardszy elektorat) to są tak samo przykrzy ludzie jak POwcy, Palikociątka itd. Co dzieli tych ludzi? Światopogląd. Co ich łączy? Takie samo zacietrzewienie i zapatrzenie w swoje złote cielce (Kaczyński, Tusk, Palikot). Zrozumcie, że żeby Polska była wielka to nie potrzeba nam przywódców, my mamy wierzyć w Polskę i dla niej żyć, działać a politycy to mają być nasze sługusy a nie mądre głowy, które nam będą mówiły jak mamy myśleć i co robić
http://www.youtube.com/watch?v=31VI0nC_R5Q
|
Do jakich analogicznych sytuacji porównasz zachowania z pod krzyża czy z Czeladzi? Nienawiść tych ludzi i zacietrzewienie przerasta elektorat wszystkich innych opcji politycznych wzietych razem.
Myślę, że przez takich ludzi których zachowanie inspirowane jest wypowiedziami Kaczyńskiego czy Macierewicza wielu ludzi nigdy nie będzie wstanie sie z tą partia utożsamiac i te 25% to jest maks co ta partia pod obecnym kierwnictwem moze osiagnac