fanfan Probierza lepiej nie skreślać i nie lekceważyć ma większe doświadczenie na ławce niż Kulawik . A do transferów ma lepszego nosa niż Legionista jeśli tylko dostanie wolną rękę w transferach a zapewne to był jeden z warunków umowy z GKS który będzie szukał wzmocnień.Z resztą Probierz na rynku lepiej dobiera wzmocnienia które zazwyczaj są bardziej sprawdzonymi i udanymi niż wzmocnienia Legionisty.Najlepszym przykładem jest Jagiellonia gdzie Probierz zbudował coś z niczego. Możliwe że gdyby Legionista nie rzucał Probierzowi kłód pod nóg ws transferów tylko dał zielone światło m.in.na Ukaha i Dudu, to nawet bardzo możliwe żę teraz Wisła była by w czołówce tabeli i nie było by problemów obronie.Aczkolwiek zimowe okienko będzie wyjątkowo gorące i wyjątkowo ciekawe biorąc pod uwagę że teraz Probierz będzie mógł się odegrać z transferami na Legioniście