Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60772
Stary 14.11.2012, 20:58
fanfan napisał(a):Wyświetl post
I to najlepiej za granicę . Jeśli już jesteśmy przy Polskich zespołach to dla młodego zawodnika lepiej być w średniaku i mieć pewny plac gry niż w topowych klubach raz wchodzić z ławki, raz w pierwszym składzie a innym razem w ogóle nie podnosić się z ławki . No chyba że kasa oferowana przez ten klub ze ścisłej czołówki ( przy jednoczesnym braku ofert zagranicznych ) jest znacznie wyższa od tego co dany zawodnik zarabia w swoim obecnym klubie - to z pewnością przekona ale problemem okaże się kwota krzyknięta za tegoż zawodnika co skutecznie odstraszy wszystkie zainteresowane kluby Polskie . Oczywiście mam tu na myśli nasze Polskie największe perełki które po jednej rundzie kosztują już w mln . euro.
Jesli w topowym polskim klubie bedzie siedzial na lawie to za granica... na trybunach.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 14.11.2012 o godz. 21:01.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując