Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60771
Stary 14.11.2012, 19:45
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._obijalem.html

Łap Wolfy ;/
Pogubiłem się już jakiś czas temu.
Tych sierot które testujemy nie sposób spamiętać...

Myślicie, że Frederiksen znalazłby innego frajera gdyby nie Bednarz? Szykował się na turniej bezrobotnych piłkarzy...
Równie dobrze teraz to on mógłby być bez pracy, a ten z linku grać u nas.

Zresztą, to samo można by powiedzieć o reszcie transferów Bednarza.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.11.2012 o godz. 19:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując