WiślakMyślenice napisał(a):

Pogubiłem się już jakiś czas temu.
Tych sierot które testujemy nie sposób spamiętać...
Myślicie, że Frederiksen znalazłby innego frajera gdyby nie Bednarz? Szykował się na turniej bezrobotnych piłkarzy...
Równie dobrze teraz to on mógłby być bez pracy, a ten z linku grać u nas.
Zresztą, to samo można by powiedzieć o reszcie transferów Bednarza.