Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60769
Stary 14.11.2012, 18:24
Probierz wrócił czyli wiadomo gdzie może trafić kilku Wiślaków zwłaszcza że Probierz ma tradycje ściągania do nowego pracodawcy swoich dawnych zawodników.Ciekawe co zrobi Bednarz Wisła w stagnacji jeśli zdecyduje sie na wyprzedaż albo rozwiązanie kontraktów to Probierz zapewne przygarnie tych których Bednarz skreślił.Możliwe że jeszcze dojdzie do tego że GKS wyprzedzi Wisłę wtedy może być naprawdę nieciekawie.Najbliższa okazja do odegrania się na Bednarzu za 5 kolejek
Odpowiedz cytując