Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60768
Stary 14.11.2012, 17:20
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Dobrze powiedziane!!! co z tego że my chcemy... i wiemy że to jest nam potrzebne jak Cupiał woli zabierać Wiśle kasę za sprzedanych piłkarzy zamiast inwestować w dzieci i młodzież!!!! A poza tym jeśli Wisła ma być tak nisko w tabeli to wolę żeby 60% zawodników to były młodzi zdolni, którzy będą przyszłością. mówię o wieku 17-20 a nie 25!!!
I pozniej sprzedawac ich do amici, legii lub innego polskiego klubu majacego gotowke na wylozenie...

Badzmy powazni. Jak ja bym byl utalentowany to z sredniaka ligowego probowal bym sie wyrwac za wszelka cene, dla dobra mojej kariery.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 14.11.2012 o godz. 17:24.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując