marcin19876 napisał(a):

|
Dobrze powiedziane!!! co z tego że my chcemy... i wiemy że to jest nam potrzebne jak Cupiał woli zabierać Wiśle kasę za sprzedanych piłkarzy zamiast inwestować w dzieci i młodzież!!!! A poza tym jeśli Wisła ma być tak nisko w tabeli to wolę żeby 60% zawodników to były młodzi zdolni, którzy będą przyszłością. mówię o wieku 17-20 a nie 25!!!
|
I pozniej sprzedawac ich do amici, legii lub innego polskiego klubu majacego gotowke na wylozenie...
Badzmy powazni. Jak ja bym byl utalentowany to z sredniaka ligowego probowal bym sie wyrwac za wszelka cene, dla dobra mojej kariery.