Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19878
Stary 14.11.2012, 16:04
lazy napisał(a):Wyświetl post
Hahahahaha...
Teraz Stuhr na tapecie.
Bo zagrał w filmie.
Acha i wszystko wskazuje że należy do spisku komunistycznych mediów!!!


Jakże ja się cieszę że nie mam czasu na takie pierdoły.


PS. Coście się tak późno obudzili. Przecież "Wesele" też było antypolskie. Pokazywało rzekomą degenerację polskiej wsi i elit (notariusz)
Wiem nawet czemu nie masz czasu http://www.youtube.com/watch?v=xHuDFfTnG6Q.
...And Justice For All