Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60765
Stary 14.11.2012, 15:59
lazy napisał(a):Wyświetl post
Cóż szkoda że uczymy się na własnych błędach. Przyznaję że w chwili podpisania Garguły ten transfer wyglądał obiecująco.
A wystarczyło zawrzeć umowę warunkowo. Przecież Bednarz jest prawnikiem, powinien sobie sam poradzić z właściwym określeniem "warunku".
Zgadzam się - dochodzimy do sedna - poważne kluby wrzucają takie klauzule. Ostatnio nie został przeprowadzony transfer jakiegoś polskiego piłkarza przez Celtic(na takich samych zasadach jak transfer Garguły do Wisły), bo właśnie ten zawodnik doznał kontuzji. Przepraszam, że nie posługuję się personaliami, nie pamiętam kto to był, ale sytuację dokładnie znam.

Może i Bednarz jest prawnikiem, dobrym negocjatorem, ale jego brak znajomości rynku krajowego i zagranicznego dyskredytuje go jako dyrektora sportowego (vide wiceprezesa ds. sportowych). Nie jest to osoba właściwa na to stanowisko.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując