Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19876
Stary 14.11.2012, 15:26
Hahahahaha...
Teraz Stuhr na tapecie.
Bo zagrał w filmie.
Acha i wszystko wskazuje że należy do spisku komunistycznych mediów!!!


Jakże ja się cieszę że nie mam czasu na takie pierdoły.


PS. Coście się tak późno obudzili. Przecież "Wesele" też było antypolskie. Pokazywało rzekomą degenerację polskiej wsi i elit (notariusz)
c.d.n.