Cytat:
|
Brak słów na debilizm tego człowieka.
|
Tylko pytanie czy to jest debilizm czy celowe działanie? Jak obserwuję całe to środowisko ludzi mediów to na prawdę nie widzę am patriotów, prawicowców tylko samą lewicę. Jedynie Kazik Staszewski i Kukiz (którego już usunęli w cień) mówią inaczej niż pozwala na to linia. Ale to wszystko układa się w logiczną całość. Mechanizm jest następujący. Meinstremowe media leżą w rękach komunistów - TVN -Walter, Polsat - Solorz, TVP - w rękach rządu czyli też komunistów - tak więc kto ma w tych mediach pracować jak nie ludzie będący w układzie? Kogo więc ci ludzie będą zapraszać do programów? Też lewaków i komunistów. Kto może zostać celebrytą i się wybić? Tylko osoby podlizujące się lewakom. Jak myślisz inaczej niż lewaki to Cie nie ma. Przykłady to Cejrowski zdjęty z wizji, Pospieszalski odsunięty na drugi plan do TVP Info, Kukiz niepuszczany w radiach ze swoja nową płytą, nawet program Szymon Majewski Show zniknął z anteny bo widzowie TVN nie życzą sobie naśmiewania się z PO Także nie tylko tv ale i radia, gazety i portale internetowe popierają lewicę. Są ludzie chorzy na władzę, na kasę, na bycie sławnym i z chęcią sprzedadzą duszę diabłu, zeszmacą się żeby dopiąć swego.
Tak więc nie można mieć żalu do tych wszystkich Shturów i Wojewódzkich bo oni nawet jeśłi myślą inaczej to mówią zgodnie z linią ale podejrzewam, że żyją w takim innym wymiarze i zaczynają wierzyć w tą propagande, o której mówią. To tak jak Ruskie są nauczeni, że Sowieci wyzwolili Polskę spod okupacji niemieckiej. To jest inna rzeczywistość. Oni już nie myślą, oni są tak zepsuci, że w tej swojej mądrości i propagandzie sami kłamią- Stuhr o Cedyni, Wojewódzki mówił, że Dmowski wychwala hitleryzm w swojej książce "Myśli nowoczesnego Polaka" (książka ukazała się w 1902 roku!), no i te całe gadki szmatki o faszystach na MN