Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19875
Stary 14.11.2012, 14:47
Cytat:
Brak słów na debilizm tego człowieka.
Tylko pytanie czy to jest debilizm czy celowe działanie? Jak obserwuję całe to środowisko ludzi mediów to na prawdę nie widzę am patriotów, prawicowców tylko samą lewicę. Jedynie Kazik Staszewski i Kukiz (którego już usunęli w cień) mówią inaczej niż pozwala na to linia. Ale to wszystko układa się w logiczną całość. Mechanizm jest następujący. Meinstremowe media leżą w rękach komunistów - TVN -Walter, Polsat - Solorz, TVP - w rękach rządu czyli też komunistów - tak więc kto ma w tych mediach pracować jak nie ludzie będący w układzie? Kogo więc ci ludzie będą zapraszać do programów? Też lewaków i komunistów. Kto może zostać celebrytą i się wybić? Tylko osoby podlizujące się lewakom. Jak myślisz inaczej niż lewaki to Cie nie ma. Przykłady to Cejrowski zdjęty z wizji, Pospieszalski odsunięty na drugi plan do TVP Info, Kukiz niepuszczany w radiach ze swoja nową płytą, nawet program Szymon Majewski Show zniknął z anteny bo widzowie TVN nie życzą sobie naśmiewania się z PO Także nie tylko tv ale i radia, gazety i portale internetowe popierają lewicę. Są ludzie chorzy na władzę, na kasę, na bycie sławnym i z chęcią sprzedadzą duszę diabłu, zeszmacą się żeby dopiąć swego.
Tak więc nie można mieć żalu do tych wszystkich Shturów i Wojewódzkich bo oni nawet jeśłi myślą inaczej to mówią zgodnie z linią ale podejrzewam, że żyją w takim innym wymiarze i zaczynają wierzyć w tą propagande, o której mówią. To tak jak Ruskie są nauczeni, że Sowieci wyzwolili Polskę spod okupacji niemieckiej. To jest inna rzeczywistość. Oni już nie myślą, oni są tak zepsuci, że w tej swojej mądrości i propagandzie sami kłamią- Stuhr o Cedyni, Wojewódzki mówił, że Dmowski wychwala hitleryzm w swojej książce "Myśli nowoczesnego Polaka" (książka ukazała się w 1902 roku!), no i te całe gadki szmatki o faszystach na MN
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 14.11.2012 o godz. 14:55.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.