Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60762
Stary 14.11.2012, 13:08
Dobrze powiedziane!!! co z tego że my chcemy... i wiemy że to jest nam potrzebne jak Cupiał woli zabierać Wiśle kasę za sprzedanych piłkarzy zamiast inwestować w dzieci i młodzież!!!! A poza tym jeśli Wisła ma być tak nisko w tabeli to wolę żeby 60% zawodników to były młodzi zdolni, którzy będą przyszłością. mówię o wieku 17-20 a nie 25!!!
Odpowiedz cytując