<Crasch> napisał(a):

|
Kij z nowymi pilkarzami, czas zacząć od nowa. Tym razem może pójść w ślady Legii. Stworzyc warunki, (już nie mowie o akademii) pozwalające na szkolenie utalentowanych pilkarzy. Tego brakuje Polskiej piłce, a wszczególności to cierpliwości.
|
Co z tego, że my chcemy iść tą droga skoro Cupiał nie chce
