Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60759
Stary 14.11.2012, 08:37
Bambo1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie mówię o samej umowie tylko ogólnie o transferze.
No więc wg ówczesnych mediów Wisła coś tam dawała - bodaj 200 tys zł,a GKS chciał tyle samo w euro.właściwie skonstruowana umowa by nas ratowała jak napisał Ventigo, ale łysy to g.wno nie prawnik,menedżer,dyrektor sportowy czy co tam jeszcze.. Wypastowana glaca, buty i intensywny zapach jakiegoś płynu do odstraszania komarów (spotkałem go kiedyś w jakimś sklepie) i bardzo niewiele więcej - co widać po skutkach.
Ostatnio edytowane przez arti : 14.11.2012 o godz. 10:07.
Odpowiedz cytując