Bambo1906 napisał(a):

|
Nie mówię o samej umowie tylko ogólnie o transferze.
|
No więc wg ówczesnych mediów Wisła coś tam dawała - bodaj 200 tys zł,a GKS chciał tyle samo w euro.właściwie skonstruowana umowa by nas ratowała jak napisał Ventigo, ale łysy to g.wno nie prawnik,menedżer,dyrektor sportowy czy co tam jeszcze.. Wypastowana glaca, buty i intensywny zapach jakiegoś płynu do odstraszania komarów (spotkałem go kiedyś w jakimś sklepie) i bardzo niewiele więcej - co widać po skutkach.