|
był(jest) taki klub w słowackiej lidze jak: Artmedia Petrzalka Bratysława. Też zdobyli mistrzostwo,awansowali do LM(zajeli tam 3 miejsce) mieli byc słowacką potęgą...ale sezon później byli jeszcze w czołówce,potem w środku,potem przed spadkiem sie bronili a na koniec spadli do 2 ligi i grają tam 2 sezon.
Do czego zmierzam? Stajemy się taką słowacką Artmedią z tymże że my nie awansowaliśmy do LM ale graliśmy w LE.
Jeżeli nic sie nie zmieni w funkcjonowaniu naszego klubu to zostaniemy taką Artmedią.
Druga sprawa to polityka transferowa: drodzy kibice-nie łudźmy się że w zimie przyjdą do nas nowi zawodnicy-NIE dlaczego?bo jeżeli nasz właściciel myślałby żeby zbroić drużynę to wykupiłby Bitona(przyszedł Sikorski) kupiłby lewego obrońcę(frederiksen...) sprowadziłby stopera(Głowacki(kontuzja-emeryt). Przykładów jest wiele ale powoli stajemy się spadkowiczami.
|