Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22518
Stary 13.11.2012, 22:41
0 22 napisał(a):Wyświetl post
I wcale mi nie do śmiechu, że jesteście naszym n-tym rywalem, który po kilku latach kotłowania się bierze urlop i przysyła kolejnego (Górnik, Lech, Widzew, Wisła,.....?)
Wisła na podium ligowym stawała 35 razy, Legia dokonała tego bodajże 32 razy. To tak w kwestii kolejnego Waszego rywala do mistrzostwa...
Odpowiedz cytując