0 22 napisał(a):

|
I wcale mi nie do śmiechu, że jesteście naszym n-tym rywalem, który po kilku latach kotłowania się bierze urlop i przysyła kolejnego (Górnik, Lech, Widzew, Wisła,.....?)
|
Wisła na podium ligowym stawała 35 razy, Legia dokonała tego bodajże 32 razy. To tak w kwestii kolejnego Waszego rywala do mistrzostwa...