Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60755
Stary 13.11.2012, 21:22
Bambo1906 napisał(a):Wyświetl post
Garguła był w pełni sił i zdrowy jak ryba, w dodatku w dobrej formie. Lekarze nie widzieli by zastrzeżeń, a każdy kto chociaż trochę zna się na piłce polecił by Ci go, poza tym ile on w tedy miał lat, 26-27? Najlepszy dla zawodnika. Nie było żadnego ryzyka. To był po prostu ogromny pech, nic więcej..
http://www.polskieradio.pl/43/279/Ar...wolal-transfer

Pod tym linkiem identyczna sytuacja tylko że tutaj umowę konstruował profesjonalny dyrektor sportowy. Tak więc przed "pechem" też można się zabezpieczyć tylko trzeba się znać na zawodzie który się wykonuje.
Ostatnio edytowane przez Ventigo : 13.11.2012 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując